مصاحبه رادیو قم با مدیرعامل در برنامه همه دوستان من

 

به گزارش روابط‌عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، در برنامۀ رادیویی زندۀ «همه دوستان من» از رادیو قم، مدیرعامل با معرّفی خود، شرکت و بازی‌های رایانه‌ای تولیدشده در شرکت، پیرو پرسش مجری دربارۀ روستای «بِنیس» صحبت کردند و سپس دربارۀ «به‌روزبودن» و شرایط آن سخن گفتند و به‌روزبودن را در صورت تعهّد به کلّیّات مذهبی و فرهنگی بسیار خوب دانستند.

مدیرعامل با عنایت به موضوع برنامه که «جوان موفّق» بود، توضیحاتی دربارۀ موفّقیّت، مسیری که قدم برداشته و افتخاراتی که کسب کرده ارائه دادند. همچنین ایشان از پدرشان به عنوان الگوی عملکردی خود یاد کردند و نکاتی را دربارۀ «مرحوم حضرت استاد اسداللّه داستانی بِنیسی - قدّس سرّه -» بیان نمودند.

همچنین مدیرعامل در پایان هم از عرضۀ زودهنگام بازی رایانه‌ای جدید شرکت به نام «سفر جنجالی» خبر دادند که بعد از ماه مبارک رمضان وارد بازار خواهد شد و علاوه بر نسخۀ رایانه‌ای، نسخۀ اندرویدی آن نیز ارائه خواهد شد. ایشان افزودند: این بازی به عنوان نخستین بازی رایانه‌ای است که در ژانر «سبک زندگی اسلامی ایرانی» و در سبک Hidden Object (اشیاء پنهان) تولید می‌شود.

علاقه‌مندان نیز می‌توانند با مراجعه به وبگاه بازی رایانه‌ای safarejanjali.ir این بازی را پیش‌خرید کرده و 500 امتیاز ویژه نیز از بابت پیش‌خرید دریافت نمایند.

همچنین می‌توانید کلیپ صوتی این مصاحبه را از لینک زیر دریافت نمایید.

«همه دوستان من»

  

آخرین به‌روز‌رسانی: 14 / 05 / 1394