پوستر بازی رایانه‌ای جدید سفر جنجالی منتشر شد

به گزارش روابط‌عمومی «شرکت رسانه‌گستر بنیسی»، هم‌زمان با نزدیک‌شدن به زمان عرضۀ بازی رایانه‌ای دوبعدی «سفر جنجالی»، پوستر این بازی طرّاحی و ارائه شد. در این پوستر، شخصیّت‌های موجود در بازی، به ویژه شخصیّت‌های اصلی حضور چشم‌گیری دارند.

بازی رایانه‌ای دوبعدی «سفر جنجالی» که ساخت آن به مراحل پایانی خود رسیده و قرار است به زودی به بازار عرضه شود، یک بازی ماجراجویانه است که در یک سرزمین زیبا و جذّاب روی می‌دهد و بازی‌بازها می‌توانند در آن به شهرها و روستای این تمدّن نو و جذّاب سفری داشته باشند، به اماکن مختلف این مناطق بروند و با یک گروه خرابکاری نفوذی به این تمدّن به مبارزه بپردازند و با سبک زندگی اسلامی ایرانی همراه شوند.

این بازی قابلیّت رقابت آنلاین کاملاً اسلامی دارد و تمام بازی‌بازهای این بازی جدید می‌توانند علاوه بر آن که بازی را به صورت یک نفره در رایانۀ شخصی خود انجام دهند، با اتّصال به اینترنت، در یک رقابت ملّی در درون بازی حضور یابند و سعی خود را برای جلوافتادن از سایر بازی‌بازهای بازی به کار گیرند. در مقاطع زمانی مشخّص به بهترین بازی‌بازهای این بازی، جوایز ارزنده‌ای داده خواهد شد. هم‌اکنون وبگاه این بازی راه‌اندازی شده است و علاقه‌مندان می‌توانند از هم‌اکنون با بیان دیدگاه‌ها و پرسش‌های خود و همچنین پاسخ‌دهی به دیگر کاربران، اقدام به جمع‌آوری امتیاز کنند.

کاربران محترم می‌توانند با پیش‌خرید این بازی با 50% تخفیف، از 500 امتیاز ویژه نیز (برای مسابقۀ آنلاین بازی) به عنوان هدیۀ پیش‌خرید استفاده کنند و از نخستین نفراتی باشند که بازی را تهیّه و انجام می‌دهند و از رقبای خود پیشی گیرند. شایان ذکر است که «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکنندۀ بازی‌های رایانه‌ای فاخر است که تاکنون موفّق به تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای پُر استقبال «عملیّات انهدام 1:نبرد فاو» و «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و دریافت ده‌ها جایزه و مقام استانی، ملّی و بین‌المللی شده است.

 

 

انتشاردهندگان دیگر خبر: 

آخرین به‌روز‌رسانی: 14 / 05 / 1394