آخرین اخبار بازی‌های شرکت در شبکه‌های اجتماعی

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، همزمان با میلاد سراسر نور حضرت ولیّ عصر (عج)، صفحۀ روابط عمومی این شرکت در شبکه‌های پیام‌رسان موبایلی افتتاح شد.

به گفتۀ مسئول واحد روابط عمومی شرکت، از این پس علاقه‌مندان گرامی در داخل و خارج کشور می‌توانند آخرین و جدیدترین اخبار بازی‌ها و تولیدات این شرکت را در تلفن‌های همراه خود دریافت کرده و از مزایایی که شرکت برای این افراد در نظر می‌گیرد، استفاده نمایند. هم‌اکنون صفحۀ یادشده در نرم‌افزارهای واتس‌آپ، وایبر، هایک، تلگرام، بیسفون، لاین و فانوس افتتاح شده و قرار است در آینده‌ای نزدیک، شبکه‌های جدیدی نیز به این فهرست اضافه شوند. علاقه‌مندان می‌توانند برای عضویّت در این سامانه‌ها، از هر جای دنیا و به وسیلۀ یکی از نرم‌افزار پیام‌رسان موبایلی یادشده که در گوشی تلفن همراه آن‌ها نصب است، عدد 1 را به شماره 989100100527+ ارسال کنند.

شایان ذکر است «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینۀ تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای است که تاکنون موفّق به تولید بازی‌های رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و بازی رایانه‌ای دوبعدی «سفر جنجالی» و دریافت ده‌ها مقام استانی، ملّی و بین‌المللی شده است.

انتشاردهندگان دیگر خبر:

 

آخرین به‌روز‌رسانی: 14 / 05 / 1394