پرده‌برداری از خبر تولید بازی رایانه‌ای «سفر جنجالی»

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، یادواره شهدای مدرسۀ علمیّۀ منتظریّه (حقّانی -ره-)، شب گذشته با حضور جمع کثیری از طلّاب، روحانیون و خانواده‌های شهدای این مدرسه، به همّت بسیج مدرسه علمیّۀ حقّانی (ره) برگزار گردید و حجّت الاسلام و المسلمین مصلحی - رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های روحانیّت در دفاع مقدّس - به ایراد سخنرانی، و آقای سیّد مهدی سلحشور به ذکر مصیبت و بیان اشعاری در تجلیل از مقام والای شهدا پرداختند.

مدیرعامل «شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» و هیأت همراه در حاشیۀ بازدید از نمایشگاه «دولت و ملّت، همدلی و همزبانی» که همراه با این یادواره برگزار گردید، ضمن ادای احترام به مقام والای شهیدان، به ویژه شهدای والامقام مدرسۀ علمیّۀ حقّانی (ره)، و صبر و استقامتی که در این راه از خود نشان دادند، به تاریخچۀ درخشان مدرسۀ علمیّۀ حقّانی (ره) و بزرگان و شهدای آن مدرسه و همچنین حضور سالیان متمادی خود در این مدرسه اشاره کرد و این مدرسه را یکی از مدارس شاخص در امر تربیت و تعلیم طلّاب علوم دینی برشمرد.

مدیرعامل «شرکت رسانهگستر بِنیسی» در پاسخ به پرسش یکی از بازدیدکنندگان از نمایشگاه دربارۀ روش ادامه‌دادن راه شهدا در جامعه امروزی گفت: تردیدی نیست که یکی از کارهایی که امروزه میتوان برای مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن و حفظ خون پاک شهدا انجام داد، استفاده از رسانه‌های جدید است. ایشان در ادامه با توجّه به کلام مبارک مقام معظّم رهبری - حفظه اللّه - خطاب به طلّاب و روحانیون خراسان شمالی در 19 مهر 1391 چنین ادامه داد: مطابق فرمایش ایشان، اگر ما بتوانیم علوم مربوط رایانه و فضای مجازی را فرابگیریم، میتوانیم سخنان حقّ مذهب شیعه و انقلاب اسلامی را به گوش و چشم هزاران نفر که آنها را نمیشناسیم، برسانیم.

حجّت الاسلام داستانی بِنیسی در بخش دیگری از صحبتهای خود، با اشاره به ضرورت بحث تبلیغ در حوزههای علمیّه، تولید بازیهای رایانهای ارزشی را یکی از مصادیق اصلی تبلیغ حوزوی برشمرد و خاطرنشان کرد: بحمدللّه با عنایت خداوند متعال و دعای خیر اساتید و دوستان، توانستهایم در زمینۀ تولید بازیهای رایانهای حضوری فعّال داشته باشیم و تاکنون موفّق به تولید 2 بازی رایانهای با محتوا و ارزشی با نامهای «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو» و «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» شدهایم که امیدواریم با عنایت شهدا، این تحفۀ ناقابل در پیشگاه خداوند متعال از ما پذیرفته شود؛ البتّه هم‌اکنون هم بیکار ننشستهایم و در حال اتمام مراحل پایانی تولید بازی سوم شرکت با نام «سفر جنجالی» هستیم که یک بازی دوبُعدی ماجراجویانه است.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود چنین گفت: این بازی، یک تمدّن فرضی و بسیار زیبا که از روستا و شهرهایی تشکیل شده است، را به تصویر میکشد، اماکن متعدّدی دارد و داستانی دارد که بازی‌باز باید به همراه آن شخصیّت‌هایی که درون بازی نقش ایفا می‌کنند، همراه شود، به جاهای مختلف برود، مجهولاتی را کشف کند و جلوی یک خرابکاری بزرگ را بگیرد. این بازی در ایران نمونۀ نزدیک ندارد و امیدوارم تا اواخر ماه دیگر عرضه شود. علاقهمندان میتوانند برای کسب اطّلاعات بیش‌تر به وبگاه safarejanjali.ir مراجعه نمایند.

 

پرده‌برداری از خبر تولید بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی»   پرده‌برداری از خبر تولید بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی»   پرده‌برداری از خبر تولید بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی»

معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

 

تعداد بازدید از این مطلب: 1445 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

آخرین به‌روز‌رسانی: 14 / 05 / 1394